Drukas pārvaldības risinājumi

Saskaņā ar pētījumiem par IT tendencēm Baltijas valstīs (2013. gadā) organizācijas ikdienas darbībām patērē 52% no kopējiem izdevumiem. Pašlaik fiksētās izmaksas aizstāj elastīgas izmaksas; Tādēļ organizācijas kļūst elastīgākas un operatīvākas. Mēs cenšamies palīdzēt saviem klientiem sekot viņu pamatdarbībai. Kaut arī organizācijas koncentrējas uz savām galvenajām aktivitātēm, nav daudz laika un cilvēki nerisina noteiktus iekšējos procesus kā drukas infrastruktūras uzturēšanu. Protams, aizvien biežāk notiek pāreja no uzņēmuma iekšējo procesu uzturēšanas uz ārēju pakalpojumu.

Pārvaldītais drukas pakalpojums (MPS)

Kas ir Pārvaldītais drukas pakalpojums (MPS)?

Pārvaldīto drukāšanas pakalpojumu definīcija ir plaša, bet gala rezultāts ir vienkāršs: palielināt redzamību un kontrolēt savu drukas parku, tas palīdz ietaupīt naudu un palielināt produktivitāti. MPS arī palīdz uzlabot vides ilgtspējību. CRC ir vadošais MPS izstrādātājs Baltijas valstīs. Tas palīdz uzņēmumiem koncentrēties uz reālo biznesu. Mēs esam guvuši uzticību un sasniedzam augstu standartu pakāpi, jo MPS izmanto 50 procentus no visiem CRC klientiem.

Drukas parka optimizācijas un saistīto procesu pārvaldības vadība ietver šādas darbības:

  • Drukas un kopēšanas iekārtu funkcionālā standartizācija;
  • Dokumentu kopēšana un iespiešana;
  • Poligrāfijas infrastruktūras centralizēta vadība (iekārtas, tehniskā apkope, iespieddarbu palīgmateriālu nodrošināšana);
  • Skenēšanas procesu optimizācija;
  • Atbalsts organizācijām.

Pašlaik organizācijas meklē metodes, lai integrētu drukāšanas un skenēšanas procesus esošajā IT infrastruktūrā, optimizētu kopējo drukas izvadi un ietaupītu naudu. Pieredze un izpratne par drukas procesu vadību ļauj mums izveidot stratēģiju šo mērķu sasniegšanai.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot MPS:

  • Uzziniet par precīziem drukāšanas izdevumiem, kā samazināt drukāšanas izmaksas;
  • Nodrošiniet drukāto dokumentu drošību;
  • Radiet darba vietu standartu un palieliniet funkcionalitāti;
  • Izveidot vienotu kontaktu centru.

Analizējot drukas ekonomiju un izveidojot drukāšanas standartu uzņēmumā, galvenais mērķis ir panākt ērtības, efektivitāti un funkcionalitāti. Tā kā CRC turpina ieviest IT risinājumus, tas ļauj uzņēmumiem uzlabot procesus un iegūt priekšrocības konkurējot savā nozarē. Ieguldījumi programmatūras risinājumos ļauj uzlabot un radīt ērtākus pakalpojumu standartus. Proaktīva monitoringa un vadības sistēma ļauj centralizēti un operatīvi reaģēt uz starpgadījumiem, tādēļ tiek nodrošināta nepārtraukta patērējamo materiālu piegāde un ātra attālināto problēmu novēršana. Arī reāllaika automatizēta incidenta un SLA ziņošanas sistēma ļauj uzraudzīt pakalpojuma kvalitāti.

Kad tas jums nepieciešams?
Katram uzņēmumam un organizācijai ir svarīgi kontrolēt visas darbības un procesus. Vairāku dokumentu drukāšana un kopēšana ir kritiska, jo CRC palīdz pārvaldīt drukāšanas infrastruktūru, nodrošinot dokumentu drošību, vienlaikus izmantojot dažādus programmatūru risinājumus, piemēram: Ysoft (SafeQ), PaperCut un Cirato.
Lai viegli un efektīvi izpildītu uzdevumus, kas saistīti ar drukāšanas un skenēšanas procesiem, tiek izmantoti dokumentu vadības risinājumi:
OptimiDoc: skenēto dokumentu konvertēšana pareizajā formātā (Word, Excel, PDF) un darbplūsmas apraksti tiek integrēti daudzfunkcionālajās ierīcēs.
Mobilā drukāšana: iespēja drukāt no mobilajām ierīcēm (planšetdatoriem vai mobilajiem telefoniem) ar visizplatītākajām instalētajām programmatūras sistēmām.
ConnectKey: ātrākas darba plūsmas, kas atslēdz papīra dokumentus un atver iespēju pasauli.

 

Oļegs Kurkovs
Direktora vietnieks